Obóz Jagniątkowo 2017

W dniach 13 - 20.01.2017 r. dla naszej grupy odbędzie się obóz zimowy. Tym razem chłopcy jadą do Jagniątkowa i zamieszkają w uroczym Pensjonacie Borowik w pokojach dwuosobowych, góra trzyosobowych. http://borowik.com.pl/

Wyjazd przewidziany jest w dniu 13 stycznia 2017 r. z SMS-u o godzinie 7.15 - zbiórka około 7.00.
Organizatorem jest UKS SMS.

Kierownikiem obozu będzie Józef Robakiewicz.
Trenerem - Mariusz Rachubiński.

Podczas obozu zawodnicy będą odbywali treningi i rozegrają również mecze kontrolne (w tym sparing na terenie Czech).
Oprócz tego normalne, sportowe - obozowe życie, zabawy, gry, szkolenie itp., itd. Przewidziana jest również wyprawa na basen w Termach Cieplickich.

Jeśli któryś z uczestników zabiera telefon to robi to na własną odpowiedzialność. Jeżeli jednak znajdzie się ktoś, kto jest wolny od tego uzależnienia to w razie potrzeby skontaktowania się z rodzicami kierownik lub trener bez problemu udostępnią swoje.

Jeśli któryś z chłopców ma chorobę lokomocyjną poproszę o zgłoszenie tego faktu opiekunowi lub trenerowi. Jeśli ma brać lekarstwa poproszę o przekazanie kopii listy leków i dawkowania.

Trener przypomina, iż obóz jest sportowy i zabieramy głównie rzeczy do treningu (poniżej lista):

- dres treningowy i kurtkę przeciwdeszczową SMS
- strój niebieski i czarny tzw treningowy + getry białe i czarne
- ochraniacze
- obuwie sportowe korki i na halę oraz klapki
- kąpielówki + ręczniki zwykły i kąpielowy
- czapki i kołnierze
- bieliznę termalną
- koszulki błękitne bawełniane
- bluzy (ciepła długi rękaw kaptur)
- spodnie długie
- przybory toaletowe wg uznania
- kurtka zimowa, buty zimowe ciepłe
- można zabrać spodnie ocieplane,

Plan dnia zostanie ustalony na miejscu.

Proszę, żeby dzieci zabrały dowody tożsamości (dowód tymczasowy albo paszport) oraz legitymacje.

Powrót zaplanowany jest na piątek w godzinach popołudniowo-wieczornych.