Liga - 13 kolejka (korekta)

W trzynastej kolejce grupa niebieska będzie gościem Widzewa - naszego najgroźniejszego (obok Widoku) rywala. Mecz z SP Widzew zaplanowany został na sobotę o godzinie 10.00. Najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się, mimo wcześniejszych doniesień, na obiektach ChKSu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18 - nie jest to jednak jesz w 100% potwierdzona informacja, proszę o monitowanie strony i skrzynki e-mail.

Spotykamy się w sobotę, najpóźniej o godzinie 9.00, na ChKSie.

Na mecz przygotowujemy dwa komplety strojów - niebieski i biały.

Grupa biała w ten weekend pauzuje - nasz przeciwnik - drużyna Champion Łódź (wcześniej Włókniarz) wycofał się z rozgrywek i oddał mecz walkowerem.

W związku z tym trener Piotr Wasiak chce w zamian w ten weekend rozegrać mecz kontrolny - informacja w tej sprawie zostanie potwierdzona i uszczegółowiona prawdopodobnie na dzisiejszym treningu.

Grupa biała rozegra na ChKSie sparing z Widzewem Łódź. Mecz zaplanowany jest równolegle ze spotkaniem ligowym grupy niebieskiej. Zbiórka obu naszych zespołów na ul. Kosynierów Gdyńskich 18 o godzinie 9.00.

Szczegóły na piątkowym treningu.

Edit: Spotykamy się o godzinie 9.00 - wcześniej podana godzina dziesiąta była wpisana omyłkowo. Za błąd przepraszam, dziękuję za czujność.